İkinci Sayımız

Şu an elinizde bir dergi tutuyor olabilirsiniz. Bunu sahil kenarında bir bankta, kampüste çimlerin üzerinde, küçük ama sevimli bir kafede, fakültede derslikte ya da yumuşacık battaniyenizin altında yapıyor olabilirsiniz. Belki de kahvenizin dumanı tüterken bilgisayarınızın yanında bu satırları okuyor olabilirsiniz. Her ne şekilde, her ne sebeple bu dergi elinize geçtiyse, bilin ki zaman zaman gülmüş, bazen kızmış, yeri geldiğinde yılmış ama vazgeçmemiş ve şu an tüm zorluklara rağmen emeğini sizlere ulaştırabilmenin gururunu yaşayan bir ekip var. Bu ekibin ilk zamanlarını dün gibi hatırlıyorum. Nereden başlamalı? Bu yazı bu dergiye yakışır mı? E peki derginin logosu ne olacak? Bu t olmuş mu şimdi? diye diye başlayıp yapa öğrene önce birinci sayıyı şimdiyse ikinci sayıyı oluşturduk, birleştirdik, dergi önce bizim ellerimize geldi, şimdi hepinizin ellerinde olacak. Bizden size, bizden herkese! Bu o kadar tarif edilemez ki bizim için!

Tüm bu emeklerin karşılığını en güzel şekilde almamızı sağlayan değerli okurlarımıza, röportajıyla dergilerimizi renklendiren isimlere; yazan, tasarlayan, fotoğraflayan, düzenleyen ve ne olursa olsun sonuca odaklanarak çalışmaya devam eden ekip arkadaşlarıma, dergide emeği geçip de burada sayamadığım herkese sonsuz teşekkürler.

Araştırması, yazması, hazırlaması ve okuyuculara ulaştırması bizden; okuması, okutması, yorum yapması sizden. Tüm okuyucalarımıza ve onların düşüncelerine çok değer verdiğimizi dile getiriyor ve hepinize lezzetli günler diliyorum.

Tadımlıkla kalın!
Esra Akyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Korumalıdır